HeyBringo

 

VİZYONUMUZ

Özellikle pandemi dönemiyle birlikte e-ticaret teslimat sektöründe yaşanan sorunların farkındayız. HeyBringo olarak kurulduğumuz ilk günden beri, şeffaflığı, etkinliği, teknolojiyi ve hızı merkezimize alarak son 30 yılda fazla bir yeniliğin yaşanmadığı bu sektörü yeniden tasarlamak üzere sizlerleyiz.

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte yeni gelişen sorunları tespit ediyor ve bunlara anında çözümler üretiyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, veriyi merkezine alan teknolojimiz ve sürekli büyüyen dağıtım ağımız ile Türkiye’nin en çevreci ve  tercih edilen teslimat çözüm ortağı olma vizyonumuzla ilerliyoruz.

 

DEĞERLERİMİZ

HeyBringo
MÜŞTERİ ODAKLILIK

 

Yaptığımız her işte müşteriyi merkezimize alıp sunduğumuz ürün ve servisleri onların gelişen ve değişen ihtiyaçları doğrultusunda tasarlıyoruz.

TEKNOLOJİK ÜSTÜNLÜK

 

Rotalama, takip ve iade gibi teslimat zincirinin her halkasındaki operasyonumuzu planlarken veriyi önceliklendiriyoruz ve yeni servislerimizi öne çıkan dinamikler doğrultusunda geliştiriyoruz.

HeyBringo
HeyBringo
ÇEVRESEL DUYARLILIK

 

Teslim ettiğimiz her paketin çevremize etkisini ve karbon ayak izini takip ediyoruz. HeyBringo olarak karbon emisyonunu sıfırlamak için yenilikçi çalışmalara devam ediyoruz.

HeyBringo

BİZE ULAŞIN

Eyüp Sultan Mah., Abdülhamit Cad., No:5, Sancaktepe, İstanbul

info@heybringo.com

+90 216 939 49 09